Kiralama Koşulları | İzmir Havalimanı Kiralık Araba - İzmir Kiralık Araç

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır.

MENÜLER
HABERLER
BLOGLAR
Kiralama Şartları
EHLİYET VE YAŞ

Kiracının kira sözleşmesi sırasında araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 22 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Ayrıca ehliyet en az 2 yıllık olmalıdır. 

KİRALAMA SÜRESİ

En az 3 gündür.

FİYATLAR

Fiyatlara  üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18  (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir. 

Bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 2 € EURO,dur. Navigasyon Kiralanabilir navigasyon ücreti 4 € EURO,dur.

Hgs kiralanabilir. Oto yollarda ( Hızlı Geçiş Sistemi ) dir. Kiralamalarda 1 kereye mahsuz 15 € EURO,dur.

ÖDEME VE DEPOZİT

Araci teslim alırken nakit veya Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir. 
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda belgelemesi talep edilmektedir. 

SİGORTA 

Tüm araçlarımız Full Rent A Car kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir. 

TESLİM VE BIRAKMA

Yaptığınız rezervasyonun tarafımızdan onaylanması durumunda mail adresinize teyit maili gelir. Rezervasyon formunuzda belirttiğiniz yerde ve zamanda Papi Rent a Car personeli sizi karşılamak size aracı teslim etmek ve teslim almak ile Yükümlüdür. Aracın teslim edilebilmesi için özellikle ehliyetinizin,pasaportunuzun, kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir aksi takdirde araç teslim edilememektedir.

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.